Úvod

Firma TT CONSULTING CK, v.o.s. působí na poli zprostředkování úvěrů a hypoték a pojištění od roku 2005. V srpnu 2006 se stala exklusivním partnerem České Spořitelny a.s. a byla zařazena do její databáze partnerských firem. Od roku 2008 aktivně spolupracuje s Raiffeisen bank a.s. Tímto získala nejvyšší ocenění pro externí firmu spolupracující v oblasti financování. Od letošního roku 2011 zahajujeme spolupráci při poskytování nebankovních úvěrů a poradenství při nákupu investičního zlata. Naší partnerskou společností je od roku 2005 BOARS, s.r.o. - Budějovická obchodní a realitní společnost, která je členem obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny. Díky této spolupráci máme pro naše klienty připravený prvotřídní realitní servis poskytovaný jednou z největších a nejdůvěryhodnějších společností v rámci České republiky.

Vyřiďte své záležitosti v pohodlí svého domova. Našim cílem je poskytnout klientům maximální péči a pomoci jim v otázkách týkajících se jejich bydlení, financování, investování a záležitostí s tímto spojených. Díky aktivní spolupráci s vybranými firmami v oboru, pro které je stejně jako pro nás hlavní prioritou rychlost vyřízení požadavků klienta a maximální spokojenost s úrovní poskytovaných služeb jsme schopni zabezpečit nejefektivnější a zároveň finančně nejvýhodnější řešení.

TT Consulting aktuálně

Nebankovní půjčky

09.01.2011, TT Consulting

Vážení zákazníci. Naše společnost reaguje na aktuální a časté poptávky klientů, kteří poptávají úvěry v nebankovním sektoru.

Mnoho lidí v současné době řeší problémy s opožděným splácením svých závazků a díky těmto problémům jsou často v bankovních registrech bez jakékoli šance na další úvěr, kterým by mohli zkonsolidovat nevýhodné půjčky z minulosti.

Těmto klientům nabízíme možnost úvěru u solidní nebankovní společnosti, pro kterou není záznam v bankovním registru tou hlavní informací při schvalování úvěru.

Pokud máte zájem o využítí této možnosti a chcete zjistit, zdali by jste u této společnosti úvěr dostali, stačí kliknout na odkaz nebankovní úvěry na našich stránkách a vyplnit on-line žádost.
Následně budete zkontaktování úvěrovým specialistou společnosti, který Vám pomůže navrhnout nejoptimálnější řešení Vašeho problému.

Vyřešte finanční záležitosti v pohodlí svého domova.

Investiční zlato

08.01.2011, TT Consulting

Investování do zlata je velmi konzervativní a bezpečný způsob uložení majetku. Je to pojistka, která Vaše bohatství spolehlivě ochrání v nejisté době, v časech finanční nebo hospodářské krize.

Nákupem zlata se můžete dobře ochránit před inflací, zabezpečit se na budoucnost nebo bezpečně uchovat rodinný majetek pro příští generace.

Všechny země světa uznávají zlato jako mezinárodní měnu a zvolily si zlato jako svoji úřední rezervu.

Vzhledem k tomu, že se většina zemí snaží své zásoby zlata i nadále rozšiřovat, nebude to špatným rozhodnutím ani pro Vás.

Pokud se chcete dozvědět více o této možnosti, klikněte na odkaz zlato

Hypotéční úvěry

06.01.2011, TT Consulting

Přestože bankovní ústavy velice zpřísnili požadavky na své klienty při poskytování hypoték, není pravdou, že získat výhodný hypotéční úvěr je nemožné. Ba právě naopak. Pokud klient prokáže svou bonitu, může si naopak mezi nabídkou bankovních ústavů vybírat a dosáhnout tak těch nejlepších podmínek.

Naše společnost v současné době aktivně spolupracuje s Raiffeisen bank a.s. a Českou spořitelnou a.s. a díky dlouhodobé a úzké spolupráci dokážeme klientům nabídnout to nejlepší, co aktuálně tyto banky na trhu hypoték nabízejí.

A nejen to. Pro naše klienty máme připravený 100% servis, v rámci kterého zařídíme a obstaráme veškeré úkony a podmínky ze stran bankovních ústavů při poskytnutí hypotéky. Náš klient nemusí čekat na pobočkách bank, náš klient si své záležitosti řeší doma v pohodlí svého domova.

V rámci našeho servisu zajistíme odhady a pojištění nemovitostí, vložení zástavních smluv do katastru nemovitostí a komunikaci s bankovním ústavem. U nás je možné podepsat hypotéční úvěr na místě, které si určí sám klient. Šetříme čas a peníze našich zákazníků.

U nás naleznete veškeré služby pod jednou střechou